Analitikas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-09-06
  • Darbo sritis/Job family: Duomenų valdymas

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje.  Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie rinkos paslaugų planavimo grupės kviečiame prisijungti analitiką (-ę).

  • Lietuvos energetikos sistemos balanso ir mainų su kaimyninių šalių energetikos sistemomis planavimas ir duomenų analizė;
  • elektros energetikos sistemos balansavimo paslaugų duomenų kokybės užtikrinimas,  dirbant su duomenų mainų optimizavimu, procesų efektyvinimu;
  • dalyvavimas kuriant ir įgyvendinant elektros rinkos planavimo ir balansavimo rinkos plėtros procesus, rengiant metodikas, dokumentus, reglamentuojančius elektros energijos balansavimo reikalavimus ir vystant IT sistemas;
  • bendradarbiavimas su Europos šalių perdavimo sistemų operatorių komandomis kuriant ir įgyvendinant bendras energetikos sistemos balansavimo ir elektros rinkos paslaugų teikimo taisykles;
  • Bendrovės atstovavimas tarptautinėse darbo grupėse balansavimo rinkų plėtros klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas energetikos, ekonomikos arba fundamentaliųjų mokslų srityse (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
  • darbo patirtis elektros energetikos srityje ar procesų automatizavimo srityse (būtų privalumas);
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Office paketu;
  • labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas, atidumas detalėms;
  • geri bendravimo įgūdžiai.

Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • galimybę prisidėti prie inovatyvių paslaugų kūrimo ir procesų skaitmenizavimo;
  • savirealizacijos, profesinio bei asmeninio augimo galimybes, mokymus;
  • galimybę dirbti tarptautinėse komandose;
  • sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
  • galimybę dirbti hibridiniu būdu (iš namų ir ofiso);

darbo užmokestį nuo 2000  EUR su mokesčiais iki 2500 EUR su mokesčiais ir papildomą finansinį skatinimą,  priklausantį nuo bendrovės  ir individualių tikslų pasiekimo

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Privatumo politikaŽymeti