Saulės elektrinių montuotojas (-a)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-07-27
  • Darbo sritis/Job family: Atsinaujinantys energetikos ištekliai

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Darbo aprašymas

  • saulės elektrinių montavimas ir jų pajungimas;
  • bendrastatybiniai darbai.

Reikalavimai

  • reikalinga analogiško darbo patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • gebėjimas dirbti aukštyje ir fizinį darbą;
  • iš naujo komandos nario tikimės: atsakomybės jausmo, motyvacijos siekti rezultato, efektyvumo ir kokybės;
  • elektrotechnikos srities išsilavinimą ir žinias, aukštalipio ir elektrosaugos pažymėjimus laikysime privalumais.

Papildoma informacija

Kandidatui siūlome:

  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose – investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą;
  • įgyti naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Informacija apie atlygį:

  • atlygis 1300–2000 EUR (prieš mokesčius). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams;
  • darbo laikas visa darbo diena;
  • darbo sutarties rūšis – terminuota;
  • objektų vieta visoje Lietuvoje;
  • darbas šiuose objektuose – Didžiasalio saulės elektrinės statyba, Kalvių saulės elektrinės statyba.
Privatumo politikaŽymeti