Elektriko (-ės) Pastočių skyriuje Šiauliuose

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-07-31
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Darbo aprašymas

  • elektromontuotojo darbas 35–400 kV eksploatacijos objektuose – elektros įrenginių techninės priežiūros darbai, remonto darbai, derinimai, bandymai bei montavimo darbai, defektų/avarinių sutrikimų šalinimas;
  • SP–TP techninės priežiūros ir remonto darbai;
  • darbas veikiančiuose elektros įrenginiuose;
  • darbas lauko sąlygomis (brigadoje 2-4 kolegos).

Reikalavimai

  • privalumas profesinis elektrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė));
  • neturinčius patirties – apmokysime! O darbo patirtį elektros energetikos įmonėje, dirbant su elektros įrenginiais, laikysime privalumu!;
  • privalumu taip pat laikysime turint bent vieną iš šių pažymėjimų: operatyvinio remonto darbuotojo teisės, darbų vykdytojo teisės, B kategorijos vairuotojo teisės.

Papildoma informacija

Kandidatui siūlome:

  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose – investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą;
  • įgyti naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Informacija apie atlygį:

  • atlygis 1350–1750 EUR (prieš mokesčius). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo sutarties forma – neterminuota, pilnas etatas.
  • objektai – Šiaulių regione.
  • skyrius – Pastočių eksploatavimo.
Privatumo politikaŽymeti