Eksploatavimo inžinierius (-ė) (dujų kompresorių stoties technologiniai įrenginiai) (Maksvytiškiai)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-04-25
  • Darbo sritis/Job family: Dujų skirstymo vystymas

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius. Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis.
Judame didelių pokyčių keliu ir šiemet su nauja strategija prasidėjo naujas mūsų veiklos etapas. Juo sieksime transformuoti dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikant ją atsinaujinantiems energijos ištekliams - žaliajam vandeniliui ir biometanui bei įgyvendinti klimato kaitos mažinimo tikslus.
Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.

Darbo aprašymas

  • atlikti dujų perpumpavimo technologinių įrenginių, magistralinių dujotiekių įrenginių, pagrindinių ir pagalbinių sistemų įrenginių eksploatavimo darbus (techninė priežiūra, gedimų diagnostika ir remontas)
  • rengti ir pildyti techninę dokumentaciją (darbų užsakymai, grafikai, darbų gamtinių dujų aplinkoje darbų atlikimo paskyros - leidimai, užduotys, atliktų darbų dokumentacija, technologinių schemų braižymas ir/ ar koregavimas, kt.)
  • stebėti medžiagų, reikalingų darbams atlikti poreikį, užtikrinti savalaikį medžiagų papildymą
  • atlikti mobilaus dujų kompresoriaus techninės priežiūros ir eksploatavimo darbus (techninė priežiūra, gedimų diagnostika ir remontas)
  • rengti defektinius aktus gedimų šalinimams
  • organizuoti ir planuoti darbus pavaldžių darbuotojų komandai
  • prižiūrėti ir priimti rangovinių įmonių atliekamus darbus
  • siūlyti idėjas kaip nuolat gerinti vykdomą veiklą ir prisidėti prie būtinų pokyčių įgyvendinant bendrovės strategiją

Reikalavimai

  • turite aukštąjį išsilavinimą inžinerijos srityje
  • sukaupėte 2 metų darbo patirtį energetikos, inžinerijos sektoriuose
  • gamtinių dujų perdavimo sistemos dujų kompresorių stotis ir jų įrenginius eksploatuojantys specialistai pažymėjimą - privalumas
  • geri įgūdžiai dirbant su MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • puikios lietuvių k., geros anglų, rusų k. žinios (žodžiu ir raštu) – privalumas
  • analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją
  • imlumas naujovėms, orientacija į rezultatą
  • iniciatyvumas, atsakingumas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui
  • sveikatos draudimą
  • papildomas kasmetines atostogas
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams

Darbo užmokestis: 1800-2000 EUR. (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Privatumo politikaŽymeti