Neradai dominančios atviros pozicijos, atsiųsk CV į EPSO-G duomenų bazę!

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2024-11-01
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

„EPSO-G“ yra Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinanti įmonių grupė, kurią sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool",  „Tetas", „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic".

„EPSO-G" grupės įmonės užtikrina nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Grupei priklausančios bendrovės taip pat valdo ir plėtoja biokuro, gamtinių dujų bei medienos prekybos platformas, skirtas užtikrinti sąlygas skaidriai konkurencijai energijos išteklių ir apvaliosios medienos rinkoje.

www.epsog.lt

Darbo aprašymas

„EPSO-G“ energetikos įmonių grupė, nuolat ieško naujų komandos narių į šias sritis:

  • elektros inžinerija;
  • dujotiekio eksploatavimas;
  • atsinaujinanti energetika;
  • projektų valdymas;
  • informacinės technologijos;
  • domenų analitika;
  • inovacijos;
  • teisė ir kitos palaikančių funkcijų sritys.

Reikalavimai

  • turite tinkamą išsilavinimą iš dominančios srities;
  • studijuojate vienoje iš aktualių studijų krypčių;
  • esate energetikos profesionalas ir norite tęsti savo karjerą ESPO-G grupėje;
  • esate atsakingas ir iniciatyvus komandos narys, orientuotas į rezultatą.

  • atsakingą darbą Lietuvai ir energetikos sektoriui vertę kuriančioje įmonių grupėje, aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
  • sveikatos draudimą ir pažangią vadybą;
  • galimybę dirbti hibridiniu būdu (iš namų ir biuro);
  • darbo užmokestį  atsižvelgiant į kompetenciją ir patirtį;
  • finansinį skatinimą priklausomai nuo įmonės ir asmeninių rezultatų.
Privatumo politikaŽymeti