Elektrikas (-ė) Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Biržuose

  • Visa darbo diena
  • Darbo sritis/Job family: Elektrotechnika

Bendrovės aprašymas

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Darbo aprašymas

  • 110-330 kV (10-35 kV) darbas veikiančiuose elektros įrenginiuose;
  • darbas komandiruočių pagrindu (savaitgaliai laisvi).

Reikalavimai

  • profesinis – elektrotechninis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumais laikysime:

  • darbo patirtis elektros energetikos įmonėje dirbant su elektros įrenginiais (neturinčius patirties apmokysime);
  • pažymėjimus: hidromanipuliatoriaus operatoriaus, mini ekskavatoriaus (neturinčius apmokysime).

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • įgyti naujų kompetencijų dirbant su  tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose – investuosime į profesinį tobulėjimą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – mums prioritetas Nr. 1;
  • dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!
Privatumo politikaŽymeti