Projektų vadovas (-ė) Kaune

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-12-01
  • Darbo sritis/Job family: Energetika

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Darbo aprašymas

  • projektavimo veiklos projekto vadovo pareigų atlikimas pagal Statybos techninius reglamentus ir įmonės vidaus tvarkų reikalavimus;
  • projektavimo komandos darbų organizavimas bei kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (pageidautina – elektros energetikos ar statybos inžinerijos sričių);
  • projekto vadovo atestatas ypatingiesiems statiniams;
  • puikūs įgūdžiai dirbant kompiuteriu (Excel, AutoCAD);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • būtini organizaciniai, komandinio darbo, bendravimo, laiko ir finansų planavimo įgūdžiai, gebėjimas priimti sprendimus.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7)!
  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą bei galimybę įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus;
  • naujas kompetencijas dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
  • Bendrovės organizuojamus renginius ir kitas iniciatyvas.

Informacija apie mėnesinį atlygį:

  • mėnesinis atlygis nuo 3700-3900 EUR BRUTO. Taip pat galimas projektinis skatinimas, priklausantis nuo projekto rezultatų, atsižvelgiant į įgyvendintus skyriaus tikslus, t.y. iki 20 % mėnesinio darbuotojo atlygio.
  • darbo vieta Kaunas (ne mažiau kaip 3 d. d. Kaune, likusį laiką  galima dirbti nuotoliu).
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • projektai – transformatorinės pastotės, skirstyklos, saulės elektrinių parkai, alternatyvi energetika.
Privatumo politikaŽymeti