Finansų kontrolės vadovas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-09-14
  • Darbo sritis/Job family: Finansai

Bendrovės aprašymas

„EPSO-G“ yra Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinanti įmonių grupė, kurią sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool",  „Tetas", „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic".

„EPSO-G" grupės įmonės užtikrina nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Grupei priklausančios bendrovės taip pat valdo ir plėtoja biokuro, gamtinių dujų bei medienos prekybos platformas, skirtas užtikrinti sąlygas skaidriai konkurencijai energijos išteklių ir apvaliosios medienos rinkoje.

Darbo aprašymas

  • vadovauti finansų kontrolės funkcijai Bendrovėje ir Grupės mastu;
  • organizuoti ir užtikrinti finansų planavimą, analizę ir kontrolę;
  • koordinuoti parengimą ir konsoliduoti Grupės įmonių ilgalaikius finansinius planus;
  • užtikrinti efektyvų veiklos sprendimams reikalingos finansinės informacijos valdymą ir teikimą;
  • koordinuoti turto, investicijų bei įsigijimų vertės nustatymo procesus;
  • dalyvauti rengiant finansinės atskaitomybės, metinių, tarpinių pranešimų informaciją;
  • koordinuoti Valdymo konsultacijų paslaugų teikimo Grupės bendrovėms procesą;
  • dalyvauti diegiant funkcijai reikalingas informacines sistemas, taikyti planavimui ir analizei reikalingus įrankius, kurti procedūras ir įgyvendinti jų kontrolę.

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar verslo administravimo srityse;
  • ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis įmonės finansų valdymo (angl. „corporate finance“) srityje;
  • geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai (MS Office paketas);
  • praktinės projektų valdymo žinios;
  • gebėjimas dirbti ir vadovauti matriciniu principu valdomose komandose;
  • puikūs suinteresuotųjų šalių (stakeholders) santykių valdymo įgūdžiai;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).

Papildoma informacija

Mes siūlome: galimybę prisidėti prie valstybei svarbios Lietuvos energetikos srities įmonių grupės strategijos įgyvendinimo. Grupė suteikia laisvę iniciatyvoms ir sprendimams siekiant vertę kuriančių tikslų, mokymosi ir tobulėjimo galimybes, nuo rezultatų priklausantį konkurencingą atlygį ir skatinimą.

Mėnesinis atlygis (bruto) – nuo 5800 iki 6400 Eur (prieš mokesčius) ir nuo rezultatų priklausantis finansinis skatinimas.

Privatumo politikaŽymeti