Strateginio planavimo analitikas (-ė)

  • Visa darbo diena
  • Skelbimas galioja/Job Ad is valid: 2023-04-25
  • Darbo sritis/Job family: Strateginis valdymas

„EPSO-G“ yra Lietuvos energetinę nepriklausomybę stiprinanti įmonių grupė, kurią sudaro patronuojanti valdymo bendrovė „EPSO-G“, penkios tiesiogiai patronuojamos įmonės „Litgrid“, „Amber Grid“, „Baltpool",  „Tetas", „Energy cells" bei netiesiogiai kontroliuojama „GET Baltic".

„EPSO-G" grupės įmonės užtikrina nepertraukiamą, stabilų elektros energijos perdavimą aukštos įtampos tinklais ir gamtinių dujų transportavimą aukšto slėgio vamzdynais bei efektyvų šių perdavimo sistemų valdymą, priežiūrą ir plėtrą. Grupei priklausančios bendrovės taip pat valdo ir plėtoja biokuro, gamtinių dujų bei medienos prekybos platformas, skirtas užtikrinti sąlygas skaidriai konkurencijai energijos išteklių ir apvaliosios medienos rinkoje.

Darbo aprašymas

  • Verslo poreikių duomenų analitikai susirinkimas ir susisteminimas, prioretizavimas, duomenų analitikos sistemos tobulinimas;
  • Periodinių Grupės įmonių aktualijų rengimas;
  • Įmonių Grupės strategijos įgyvendinimui aktualių ES ir nacionalinių dokumentų analizė, aktyvus indėlis su Lietuvos energetikos sistemos analize susijusiuose darbo grupėse ir projektuose;
  • Įmonių Grupės strategijos ir veiklos plano įgyvendinimo stebėsena, duomenų ir informacijos rinkimas siekiant strateginių ir stebimų KPI tobulinimo.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ir bent 2 metų darbo patirtis;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Puikūs darbo įgūdžiai MS Excel ir kitomis MS Office paketo programomis;
  • Gebėjimas dirbti su dideliais informacijos srautais, greitai mokytis ir perprasti naujus dalykus;
  • Geros anglų kalbos žinios, projektų valdymo įgūdžiai.

  • Dinamišką ir įdomų darbą energetikos sektoriaus įmonių grupėje, saviraiškos galimybes, pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą, laisvę sprendimams, mokymosi ir tobulėjimo galimybes, nuo rezultatų priklausantį konkurencingą atlygį ir papildomas naudas;
  • Atlyginimas 2622-3190 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Privatumo politikaŽymeti