Operations Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Zaczynaliśmy w 2012 roku, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

Brzmi ciekawie?

To nie wszystko!

Według "Badania Wizerunku Marki ZnanyLekarz" przeprowadzonego w styczniu 2024 przez niezależna agencję badawczą Chili Insights:

  • Ponad 75% klientów potwierdza, że ZnanyLekarz skutecznie pomaga dotrzeć do pacjentów,
  • Ponad 70% lekarzy deklaruje, że nasze usługi pomagają w organizacji czasu pracy, a profil na ZnanyLekarz ma pozytywny wpływ na wizerunek profesjonalisty,
  • 71% klientów ma dobrą lub bardzo dobrą opinię o naszej marce, a wśród kluczowych czynników wpływających pozytywnie na nasz wizerunek wymieniany jest wysoki standard obsługi klienta.

Ale to tylko dane… przekonaj się sam, dlaczego warto być częścią Docplanner!

Do jakiego zespołu dołączysz?

Revenue Operations na co dzień wspiera zespoły odpowiedzialne za pracę z klientem: budując, monitorując i optymalizując procesy oraz troszcząc się o właściwe działanie systemów wewnętrznych. Dzięki ich codziennej pracy, nasz biznes działa sprawniej i szybciej.

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Samodzielne prowadzenie projektów operacyjnych wspierających nasze wewnętrzne struktury (Marketing, Sales, Customer Success, Customer Care)

  • Administrowanie systemem CRM - wdrażanie nowych oraz monitoring i optymalizację istniejących procesów (od koncepcji po implementację), identyfikowanie i rozwiązywanie błędów procesowych, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Ścisła współpraca z liderami zespołów: Sales, Lead Generation, Customer Success i reagowanie na zgłaszane przez nich potrzeby biznesowe

  • Tworzenie analiz i przedstawienie rekomendacji biznesowych

  • Implementowanie globalnych projektów w strukturach lokalnych i weryfikacja czy lokalne procesy działają efektywnie i są zgodne z globalną strategią firmy

Kwalifikacje

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w zakresie budowania i automatyzacji procesów w CRM-ach (Salesforce/Hubspot) i doskonale się po nich poruszasz - te narzędzia nie mają przed Tobą tajemnic!

  • Masz duże poczucie odpowiedzialności i umiesz organizować swoją pracę - masz w portfolio przynajmniej kilka samodzielnie przeprowadzonych projektów

  • Narzędzia takiej jak Excel, Jira, Slack, Zapier (bądź podobne) nie są Ci obce. Znajomość SQL będzie dodatkową zaletą

  • Logiczne myślenie i przejrzysta komunikacja to Twoje mocne strony  - wyciągasz trafne wnioski i umiesz obronić swoje rekomendacje oraz tłumaczyć techniczne aspekty procesów

  • Jesteś team playerem - lubisz pracować w zespole i zależy Ci na wspólnym osiąganiu jak najlepszych wyników

  • Znasz angielski na poziomie min. B2 i swobodnie możesz się nim komunikować.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (najpierw 3-miesięczny okres próbny, potem możliwość przejścia na czas nieokreślony), wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,

  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest tuż obok Dworca Zachodniego :)

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,

  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Wyjścia integracyjne.

Dotarł_ś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? Czekamy na Twój ruch - kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV!