Performance Marketing Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Zaczynaliśmy w 2012 roku, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

Brzmi ciekawie?

Według "Badania Wizerunku Marki ZnanyLekarz" przeprowadzonego w styczniu 2024 przez niezależna agencję badawczą Chili Insights:

  • Ponad 75% klientów potwierdza, że ZnanyLekarz skutecznie pomaga dotrzeć do pacjentów,

  • Ponad 70% lekarzy deklaruje, że nasze usługi pomagają w organizacji czasu pracy, a profil na ZnanyLekarz ma pozytywny wpływ na wizerunek profesjonalisty,

  • 71% klientów ma dobrą lub bardzo dobrą opinię o naszej marce 🤩

ale to tylko dane… przekonaj się sam, dlaczego warto być częścią Docplanner!

Opis stanowiska

Do jakiego zespołu dołączysz?

Zespół Marketingu w ZnanyLekarz odpowiada za tworzenie skutecznej komunikacji marketingowej. Naszym celem jest m.in.  docieranie do potencjalnych klientów, wzbudzanie zainteresowania naszym produktem, edukowanie w jego zakresie i generowanie jakościowych leadów sprzedażowych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • opracowanie i realizacja strategii reklamowej produktów Grupy Docplanner,
  • wdrażanie kampanii performance marketingowych (Google Ads, Meta Ads),
  • raportowanie wyników oraz proponowanie optymalizacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych kampanii,
  • bliska współpraca z zespołami globalnymi przy realizowaniu strategii marketingowej Grupy Docplanner,
  • analiza wewnętrznych stron internetowych pod względem skuteczności działań performance’owych,
  • rozwijanie nowych kanałów komunikacji np. YouTube, Instagram - Twoje pomysły mile widziane!

Kwalifikacje

Kogo szukamy?

Ważne dla nas aspekty Twojego doświadczenia i umiejętności:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie przy tworzeniu kampanii performance marketingowych w sektorze B2B,

  • znasz i korzystasz z narzędzi takich jak: Google Ads, Google Analytics, Meta Ads,

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i piśmie, poziom min. B2),

  • samodzielnie realizujesz powierzone projekty, a dzięki umiejętnościom analitycznym potrafisz wyciągnąć wnioski z własnych działań i zaproponować najlepsze rozwiązania,

  • masz pomysł na to, jak zachęcić placówki medyczne, lekarzy i specjalistów do korzystania z produktów Grupy Docplanner,

  • na plus: doświadczenie w firmie IT/technologicznym startupie.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B (najpierw 3-miesięczny okres próbny, potem możliwość przejścia na czas nieokreślony),

  • Wynagrodzenie w widełkach 8400-11550zł brutto (UoP) lub 9240-12705zł netto + VAT (B2B) (zależne od doświadczenia i kompetencji),
  • Pracę zdalną, jeśli jednak wolisz pracować z biura to nasze jest tuż obok Dworca Zachodniego :)

  • Zaplanowany czas wdrożeniowy,

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,

  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,

  • Wyjścia integracyjne.

Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? Czekamy na Twój ruch - kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV!