HR Administration Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko HR Administration Specialist, która dołączy do zespołu Finance&Administration i wesprze zespół People Experience w codziennej pracy :)

Zaczynaliśmy 10 lat temu, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jesteśmy liderami w swojej branży. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Ciągle się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Może teraz przyszła kolej właśnie na Ciebie, abyś dołączył/a do naszego ZnanoLekarzowego teamu!

Opis stanowiska

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Pre-onboarding nowych członków załogi ZL - będziesz mieć ogromny wpływ na doświadczenia nowych członków naszych zespołów. Chcemy, aby początek współpracy dla każdego przebiegał bezproblemowo i przyjaźnie. Zajmiesz się wprowadzaniem danych i weryfikacją dokumentów niezbędnych do przygotowania umów
  • Będziesz wdrażać systemy ale też zarządzać aktualnymi — takimi jak Officevibe, Kissflow/Sapling (nie musisz ich znać - wszystko Ci pokażemy :)),
  • Zadbasz o prawidłowy obieg dokumentacji pracowniczej oraz jej wysyłkę i archiwizację
  • Zajmiesz się aktualizacją wewnętrznych dokumentów takich jak: pliki z danymi personalnymi, wynagrodzeniami oraz aktualizacją informacji w firmowej strukturze
  • Jako część zespołu finansowo-administracyjnego będziesz wspierać specjalistów People Experience w zakresie działań administracyjnych
  • Wesprzesz też innych członków zespołu w opiece nad firmowymi benefitami, ale też pomożesz w monitorowaniu budżetu integracyjnego.

Kwalifikacje

Jeśli więc:

  • Możesz pochwalić się świetną znajomością prawa pracy! :)
  • Masz doświadczenie w pracy w obszarze HR, administracji lub księgowości- 1 rok będzie dla nas OK!
  • Cenisz sobie uporządkowane środowisko pracy, a skrupulatność to Twoje drugie imię
  • Bardzo dobrze odnajdujesz się w obsłudze pakietu MS Office (głównie Excel) oraz Google Drive
  • Z dużym zaangażowaniem podchodzisz do obowiązków i cenisz sobie posiadanie odpowiedzialności za większy obszar, a nie jedynie poszczególne zadania
  • Lubisz usprawniać procesy, po to aby pomagały w osiągnięciu celów, a nie były obciążeniem w codziennej pracy
  • Bez problemów komunikujesz się w j. angielskim (poziom min. B2)

    ...to wystarczy, abyś mógł/a podesłać nam swoje CV! :)

Dodatkowe informacje

Co zapewniamy?

  • Umowa o pracę/ B2B w zależności do Twoich potrzeb (okres próbny 3 msc, potem czas nieokreślony),
  • Opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj,
  • Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • Ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • Pracę hybrydową (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej)
  • Wsparcie psychologiczne
  • Realny rozwój - organizujemy - mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda #znanyodkuchni koniecznie zajrzyj na Facebooka i Instagrama.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

  • People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)
  • Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każdy Opiekun wspiera i doradza według własnego pomysłu - nie pracujemy na utartych schematach :)
  • Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? Teraz czekamy na Twój ruch - kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV!

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym :)