CRM & Sales Operations Specialist

  • Warszawa, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Poszukujemy Sales Operations Specialist, który swym działaniem wesprze dział Operations.

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Wspieramy lekarzy oraz placówki medyczne oferując im produkt, który pomaga efektywnie zarządzać codzienną pracą gabinetów. Wszystko po to, by lekarze mogli spędzać więcej czasu z pacjentami i zapewniać im najlepszą opiekę.

Na co dzień zespół operacyjny wspiera zespoły odpowiedzialne za pracę z klientem budując, monitorując i optymalizując procesy oraz troszcząc się o właściwe działanie systemów wewnętrznych. Dzięki ich codziennej pracy, nasz biznes działa sprawniej i szybciej.

Opis stanowiska

W tej roli będziesz odpowiedzialny za:

  • samodzielne prowadzenie projektów operacyjnych wspierających strukturę sprzedaży,

  • wdrażanie nowych oraz monitoring i optymalizację istniejących procesów,

  • administrowanie systemem CRM i innymi narzędziami wspierającymi działania dedykowanej struktury,

  • monitorowanie wskaźników mierzących jakość pracy w sprzedaży w celu identyfikowania i rozwiązywania błędów procesowych,

  • ścisłą współpracę z liderami zespołów sprzedażowych i lead generation, reagowanie na zgłaszane przez nich potrzeby biznesowe, formułowanie insightów i przedstawianie rekomendacji,

  • implementowanie globalnych projektów w strukturach lokalnych i weryfikacja czy lokalne procesy działają efektywnie i są zgodne z globalną strategią firmy.

Kwalifikacje

Jeśli:

  • środowisko sprzedażowe nie jest Ci obce i  masz doświadczenie w budowaniu efektywnych procesów dedykowanych tym strukturom (min. 2 lata),

  • Doskonale poruszasz się po CRMie (pracujesz na  HubSpot, Pipedrive lub Salesforce? światnie!), idealnie jeśli masz już doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów,

  • Masz duże poczucie odpowiedzialności i umiesz organizować swoją pracę - masz w swoim portfolio przynajmniej kilka samodzielnie przeprowadzonych projektów,

  • Narzędzia takie jak Excel, Jira, Zapier (bądź podobne)  nie są Ci obce,

  • Logiczne myślenie jest Twoją mocną stroną, wyciągasz trafne wnioski i umiesz "obronić" swoje rekomendacje,

  • znasz j. angielski na poziomie min. B2

… to koniecznie wyślij nam swoje CV!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę o pracę (okres próbny, potem czas nieokreślony); jeśli wolisz B2B to też jesteśmy otwarci na to rozwiązanie,

  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy; więcej poczytaj o tym tutaj.

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • dofinansowanie karty MultiSport,

  • dostęp do platformy Hear.me,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę - imprezy integracyjne, liczne wewnętrzne inicjatywy, pracę w kulturze feedbacku (o której tyle piszemy)