Housekeeping vezető

  • Teljes munkaidő
  • Osztály: Hospitality

Minden nagy dolog először kicsiben kezdődik. Ami egyszer egy kis garázs projektként indult ma már az egyik legértékesebb magyar cégként szerepel a Forbes 2019-es listáján.

Mi mindig a legjobbat és a legtehetségesebbet keressük, hogy bővítsük a #Doclersquad-ot, mire vársz még? Csatlakozz hozzánk még ma!

A Docler cégcsoport tagja, a Normawood Korlátolt Felelősségű Társaság (NORMAWOOD KFT.) a Sváb-hegy csúcsán, a budai tájvédelmi terület határán, tiszta levegőjű környezetben helyezkedik el. Az újonnan nyíló 60 szobás exclusive club house, hotel és étterem igényes környezetbe új munkatársat keres.

  • Hatékony munkaidő beosztás készítése, beosztottak mindennapi munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Visszajelzés adása a dolgozók munkájával és teljesítményével kapcsolatban, valamint szakmai fejlődésük érdekében
  • Készlet folyamatos ellenőrzése, leltározási feladatok elvégzése
  • Csapattagok irányítása és motiválása
  • Folyamatos együttműködés a vezetőséggel és a beosztottakkal egyaránt

Képzettség

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés, elkötelezettség a minőségi munkára
  • Nagy munkabírás
  • Nyitott, pozitív gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás, nemzetközi szállodaláncnál szerzett tapasztalat, valamint külföldi munkavégzés előny, de nem feltétel

További információk

  • Heti 40 órás rugalmas munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Privát egészségbiztosítás
  • AYCM sportszolgáltatás
  • Innovatív környezet, támogató csapat
Adatvédelmi irányelvek