IT Kontroller

  • Budapest, Hungária krt. 17, 1143 Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • Osztály: Finance

Cég leírása

A Docler Solutions Kft. a magyar kriptográfiai megoldások és gyakorlatok vezetője, mérnökeink hitelesítési és titkosítási megoldásokat fejlesztenek, melyek biztos alapját adják a ma és a jövő magyar digitális ügyintézésének és üzleti világának. Fejlesztési terveink fókuszában a legújabb kriptográfiai megoldások és algoritmusok, azok üzleti felhasználásai, valamint az erre épülő egyéb úttörő fejlesztések, mint blockchain alapú nyilvántartások, kriptovaluták és fintech megoldások állnak. Ha érdekel a kriptográfia, ha érdekel a blockchain, a fintech vagy üzleti informatikai megoldások, akkor nálunk a helyed!

A Docler Solutions Kft. az egyik legdinamikusabban fejlődő hazai vállalatcsoport, a DOCLER tulajdonában működik, az elektronikusan hitelesített üzleti megoldások vezető fejlesztőjeként.

Állás leírása

Főbb feladatok, munkák:

  • Szoftverfejlesztési folyamatok átlátása, megértése és a kontrolling folyamat ehhez való illesztése
  • Projektkontrolling folyamatok tervezése, kialakítása, továbbfejlesztése és betartatása
  • Adatszolgáltatások beszerzése az IT-n dolgozó kollégáktól, adatszolgáltatási határidők definiálása és betartatása
  • A kontrolling adatszolgáltatás minőségellenőrzése, minőségjavítási lépések kidolgozása
  • Projekt portfólió naprakészen tartása
  • Projektráfordítások (munkaórák) vezetése a szerződéses időszakokban
  • Munkaórákkal kapcsolatos riportok készítése
  • Projektekhez kapcsolódó fejlesztési, tesztelési és support kimutatások készítése
  • A projektek terv-tény adatainak összehasonlítása, eltérések elemzése
  • Időszaki és kumulált projektriportok készítése a menedzsment és a projektmenedzserek számára (napi, heti, havi riportok)
  • Sprint, kanban és egyéb ad-hoc jellegű kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a projektcsapatokkal
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása (jogosultságigénylések, beléptetések-kiléptetések)

Képzettség

Elvárások

  • Hasonló pozícióban, min. 3-5 év gyakorlati tapasztalat – ideálisan KKV szektorban
  • IT területen való jártasság
  • MS Office (Excel,Work,Outlook) magabiztos felhasználói szintű használata
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Rendszerszintű és analitikus gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Előny

  • IT (KKV) fejlesztő cégnél szerzett projekt kontrollingos tapasztalat

További információk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Éves cafeteria,
  • Home Office lehetősége,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással,
  • Innovatív irodai környezet, jól megközelíthető munkahely
  • Kerékpár tároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség (Teqball)
  • Rendszeres céges rendezvények,
  • Korszerű munkahely, rugalmas munkaidő
Adatvédelmi irányelvek