Specjalista ds. Administracji i Finansów

  • al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy polskim scale-upem o globalnym zasięgu, specjalizującym się w rozwiązaniach z obszaru HR tech. Nasza platforma wspiera firmy z ponad 90 krajów na świecie w obiektywnej ocenie i rozwoju umiejętności cyfrowych pracowników oraz kandydatów do pracy.

Opis stanowiska

Poszukujemy obecnie osoby, która podejmie się dbania o nasze biuro oraz jest zainteresowana rozwojem w dziale finansów.

Nie musisz znać się na wszystkim. Pomożemy Ci się wdrożyć i nauczymy Cię korzystania z naszych systemów i narzędzi :)

Obowiązki

  • Prowadzenie recepcji i bieżąca obsługa administracyjno-księgowa;

  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej;

  • Dokonywanie zakupów na potrzeby firmy (spożywcze, biurowe, sprzęt komputerowy);

  • Prowadzenie korespondencji biura;

  • Przygotowanie od strony organizacyjnej spotkań w biurze;

  • Współpraca z firmami kurierskimi;

  • Nadzór nad zewnętrznymi dostawcami (serwis sprzątający, dostawca Internetu, serwis dbający o rośliny w biurze);

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;

  • Skanowanie dokumentacji dla biura księgowego;

  • Bieżąca obsługa i utrzymywanie bazy faktur;

  • Bieżące administrowanie firmowymi kontami bankowymi;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)

Kwalifikacje

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Chęć poszukiwania nowych rozwiązań, proaktywność w działaniu;

  • Umiejętności komunikacyjne i zarządzania swoim czasem w sposób uporządkowany;

  • Dbałość o szczegóły oraz dokładność w pracy;

  • Płynna znajomość języka polskiego;

  • Znajomość języka angielskiego B2/C1

Mile widziane

  • Zainteresowanie branżą technologiczną;

  • Zainteresowanie tematami finansowymi;

  • Chęć rozwoju w międzynarodowym otoczeniu;

  • Znajomość GSuite, JIRA

Dodatkowe informacje

Jak przebiega rekrutacja?

  • Jeśli Twoje cv wpadnie nam w oko,  zadzwoni do Ciebie HR Manager;

  • Kolejnym etapem jest trwająca ok. 1 godzinę rozmowa - może ona odbyć się zdalnie lub w naszym biurze w Warszawie. Poznamy się i trochę porozmawiamy o firmie, stanowisku, o tym jakie ścieżki rozwoju możemy Tobie zaoferować i z chęcią posłuchamy o Twoim doświadczeniu zawodowym.

  • Decyzja :-) Pozytywna bądź odmowna. Niezależnie od rezultatu po rozmowie dostaniesz szczegółową informację zwrotną

  • I tyle! Cały proces powinien zamknąć się w 2 tygodniach.

Spodziewaj się:

  • Pracy w nowoczesnym biurze w Centrum Warszawy;

  • Spotkań w biurze na planszówki, Magic: The Gathering, Dungeons & Dragons i wspólne oglądanie starych Bondów;

  • Pakietu health and wellness: ubezpieczenie Enelmed, karnet na siłownię McFit oraz regularne wizyty masażysty w biurze

  • Dużego zaufania i wsparcia

Wynagrodzenie

UOP 4 500 - 5 500 brutto