Full Stack Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Poszukujemy programistek i programistów full stack do DevSkillera. Oferujemy pracę w niemłodym, bo bardzo doświadczonym, ale nadal dynamicznym zespole :-). Szukamy osób, które pomogą nam tworzyć nowy produkt oraz rozwijać istniejący, doceniony na światowym rynku: DevSkiller.

Opis stanowiska

Będziesz miał/a okazję współtworzyć nietuzinkowy system i rozwiązywać niecodzienne problemy. Częścią naszej platformy jest zaawansowane IDE wewnątrz przeglądarki, własna implementacja gita oraz skalowalny klaster do budowania kodu i stawiania maszyn wirtualnych.

Współpraca B2B, 15-20 tys. zł + VAT.

Kwalifikacje

  • Świetna znajomość Javy (11+) i ekosystemu (Spring Boot/Cloud, Hibernate)
  • Bazy danych: SQL i MongoDB
  • Wiedza z zakresu systemów rozproszonych
  • Doświadczenie z front-endem: Angular/React
  • Mile widziane doświadczenie z Kubernetes i GCP
  • Samodzielność w tworzeniu rozwiązań od przeglądarki po bazę danych
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowe informacje

Spodziewaj się:

  • Pracy w warszawskim biurze, a tam świetna kawa i świetna atmosfera
  • Dbamy też o Wasze zdrowie z pakietem Enelmed oraz regularnymi wizytami fizjoterapeuty
  • Dużej autonomii i zaufania
  • Nasz stos technologiczny: https://stackshare.io/devskiller/platform