Process and Service Management (REF2708B)

  • Teljes munkaidő
  • Company: Deutsche Telekom TSI Hungary Kft.

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Szeretnél részt venni egy olyan csapatban, ahol minden nap új kihívásokkal és lehetőségekkel találkozhatsz? Keresünk egy lelkes, németül tárgyalóképes munkatársat, aki szenvedélyesen áll hozzá a minőségjavításhoz és a szolgáltatások fejlesztéséhez. Ha szereted a csapatmunkát, rugalmasan kezeled a változásokat, precízen adminisztrálsz, és szívesen dolgoznál egy támogató, dinamikus közegben, ahol a személyes fejlődésed is fontos, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Ügyfélfolyamatok (ITIL processes) menedzselésében való aktív részvétel, és ezek támogatása
  • Az incidensek és problemek minőségellenőrzése, koordinálása
  • Jelentések készítése, értelmezése, és ezek prezentálása, riportálása
  • Az adott folyamattal kapcsolatos belső projekteken, auditokon való részvétel
  • Tudásátadás, betanítás, és ügyfélelvárások közvetítése a munkatársak felé
  • Közreműködés a szolgáltatásminőség és az ügyfélelégedettség mérésében, illetve fejlesztésében
  • A folyamatok dokumentációja, naprakészen tartása, oktatási anyagok összeállítása
  • Jegykezelőrendszer magabiztos használata
  • Teljeskörű felelősség az adott folyamatokért
  • Az ügyfél szolgáltatási szerződésben (SLA) rögzített elvárásainak teljesítése
  • Utasítási, eszkalációs és jelentési lánc, valamint határidők betartása, követése

  • Legalább 2 év tapasztalat hasonló területen vagy nemzetközi vállalatnál
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (minimum C1)
  • Jegykezelőrendszerekben való jártasság
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség, meetingek moderálása, csapatmunka
  • Az ITIL fő folyamatainak ismerete
  • Döntésképesség, proaktivitás, tulajdonosi szemlélet (SDM/PM attitűd)
  • Pontosság, precizitás, időgazdálkodás, priorizálási készség
  • Magabiztos Outlook, Excel, Powerpoint használat
  • Alkalmanként éjszakai és hétvégi telefonos ügyelet vállalása (MoD)

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • ITIL v3 vagy v4 minősítés
  • Angol nyelv ismerete
  • Process management, service management vagy project management tapasztalat

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.