Vezetőtámogató gyakornok (REF1596K)

  • Gyakornok
  • Company: Deutsche Telekom TSI Hungary Kft.

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Állás leírása

A Digital Application Hub ServiceNow csapat tagjaként az egyetemi tanulmányaid alatt értékes tapasztalatokat szerezhetsz egy multinacionális környezetben Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójánál. Az egyetem mellett rugalmasan, a saját idődet beosztva tudsz dolgozni különböző feladatokon, amikkel a csapat és a vezetők munkáját fogod segíteni.

Feladatok:

  • ServiceNow és Healthcare projektekben ad-hoc támogatás (workshopokon, egyeztetéseken való részvétel, memo készítés, anyaggyűjtés)
  • Presales tevékenységek támogatása, kalkulációk, prezentációk készítése
  • ServiceNow által biztosított lehetőségek (tréning, event), összegyűjtése, koordinálása
  • A csapaton belüli működés és a vezetők támogatása, prezentációk, marketing/bemutatkozó anyagok készítése
  • Riportok, körlevelek készítése, vagy egyéb a technikai területhez kapcsolódó adminisztratív munka amely a vezetők hatékonyságát támogatja;
  • Egyéb adminisztratív feladatok feladatok elvégzése

Képzettség

Elvárások:

  • Nappali tagozatos egyetemi jogviszony
  • Angol nyelvtudás (B2)
  • Proaktív, elkötelezett és tettrekész személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;

Előny:

  • Német nyelvtudás

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Adatvédelmi irányelvekLenyomat