Architect

  • Teljes munkaidő
  • Company: Deutsche Telekom TSI Hungary Kft.

SAP Architectként különböző projektet támogatásában számítunk Rád, egészen az ajánlattól a végrehajtásig. A következő feladatok tartoznak majd a mindennapi munkádhoz:

  • Az ügyféligények felmérése
  • Rendszertervek készítése
  • Előzetes költségbecslések készítése
  • Új megoldások kialakításában való aktív részvétel
  • Az implementáció előkészítése, egyeztetés a végrehajtó Engineerekkel

Amit biztosítunk ahhoz, hogy sikerrel járj:

  • Támogató csapat, magas szakértelemmel rendelkező kollégák
  • Folyamatos tanulási lehetőség a tudásod naprakészen tartására és az új technológiák megismerésére

Az alábbi területeken való jártasság elengedhetetlen lesz a feladataid ellátásához:

  • SAP Basis projektekben szerzett tapasztalat (implementáció, esetleg tervezés)
  • A következő adatbázisok valamelyikének alapos ismerete: HANA, Oracle, Sybase ASE, Sybase IQ
  • Cloud computing alapvető ismerte, tapasztalat valamely felhő alapú szolgáltatással: MS Azure, AWS, GCP

Ha nyitott vagy az új technológiák megismerésére és szívesen osztod meg tapasztalataidat, tudásodat másokkal, akkor itt a helyed. Várjuk jelentkezésedet!