PREKYBVIEČIŲ (MARKETPLACE) VADYBININKAS (-Ė) UŽSIENIO RINKOMS

DecoFlux – namų tekstilės ir miegamojo lovų lietuviškas prekinis ženklas, sparčiai augantis Lietuvoje.  Įmonės veikla apima ne tik prekybą, bet ir gamybinę bazę, kurioje vyksta gaminių kūrimas. DecoFlux namų tekstilės produktams alternatyvos neranda jau nemažai Lietuvos ir dar beveik 40 pasaulio šalių žmonės.

Mes esame kūrybiški, inovatyvūs, aktyvūs ir tikime, kad puoselėdami geras emocijas, puikius santykius, kuriame unikalius produktus. Mūsų aistra - padėti žmonėms maloniai ir jaukiai išsimiegoti, grožėtis savo namais bei išgyventi jausmingus patyrimus.

Darbo aprašymas

Ką Jūs darysite?

  • Bendrausite su prekybvietės (-čių) komanda;
  • Prižiūrėsite senąsias prekybvietes;
  • Ieškosite naujų prekybviečių;
  • Analizuosite metrikas, pateiksite išvadas;
  • Kursite pardavimų skatinimo strategijas, jas įgyvendinsite užsienio rinkose;
  • Proaktyviai identifikuosite produkto, aptarnavimo ir prekybviečių problemas, jas greitai išspręsite;
  • Sujungsite vidinius išteklius su pardavimo kanalu.

Reikalavimai

Ko mes iš Jūsų tikimės?

  • Turite 1 metų darbo patirtį su el. komercijos prekybvietėmis;
  • Gebate susikurti paskyrą nuo A iki Z: patalpinti produktus, sukurti/atnaujinti turinį, paruošti pardavimui;
  • Turite patirties su Amazon Private label;
  • Turite patirties su prekybviečių marketingu;
  • Suprantate metrikas, gebate pateikti analizes;
  • Esate proaktyvi, greitai reaguojanti į iškilusias problemas asmenybė;
  • Anglų kalba – puiki.

Papildoma informacija

Ką mes Jums siūlome?

  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Įdomų produktą;
  • Dinamišką aplinką;
  • Galimybes tobulėti profesinėje veikloje;
  • Palaikymą Jūsų asmenybės augime;
  • Draugišką, palaikančią ir skatinančią tobulėti komandą;
  • Atlyginimą nuo 1200 iki 2000 Eur neatskaičius mokesčių.