DUOMENŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

DecoFlux – namų tekstilės ir miegamojo lovų lietuviškas prekinis ženklas, sparčiai augantis Lietuvoje.  Įmonės veikla apima ne tik prekybą, bet ir gamybinę bazę, kurioje vyksta gaminių kūrimas. DecoFlux namų tekstilės produktams alternatyvos neranda jau nemažai Lietuvos ir dar beveik 40 pasaulio šalių žmonės.

Mes esame kūrybiški, inovatyvūs, aktyvūs ir tikime, kad puoselėdami geras emocijas, puikius santykius, kuriame unikalius produktus. Mūsų aistra - padėti žmonėms maloniai ir jaukiai išsimiegoti, grožėtis savo namais bei išgyventi jausmingus patyrimus.

Darbo aprašymas

DecoFlux apskaitos skyriui ieškome pastiprinimo.

Darbo pobūdis

  • Prekių duomenų įvedimas ir pakitusių duomenų patvirtinimas duomenų bazėje;
  • Kainoraščių įvedimas į apskaitos programą, duomenų registravimas;
  • Prekių kortelių pildymas;
  • Sąskaitų faktūrų įvedimas į sistemą ir jų kontrolė;
  • Duomenų sutikrinimas;
  • Nuolatinė pagalba produktų grupės vadovams.

Reikalavimai

Ko mes iš Jūsų tikimės?

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Turite sėkmingą darbo, susijusio su apskaita ar duomenų administravimu, patirtį;
  • Turite gerus darbo MS Office (ypač Excel programa) įgūdžius;
  • Jums patinka dirbti su skaičiais ir duomenimis, esate kruopštus (-i) bei atidus (-i) detalėms;
  • Esate savarankiškas (-a), atsakingas (-a) ir iniciatyvus (-i).

Papildoma informacija

Ką mes Jums siūlome?

  • Darbo vietą Vilniaus centre;
  • Įdomų produktą;
  • Dinamišką aplinką;
  • Galimybes tobulėti profesinėje veikloje;
  • Palaikymą Jūsų asmenybės augime;
  • Draugišką, palaikančią ir skatinančią tobulėti komandą;
  • Atlyginimą 800-1300 Eur priklausomai nuo kompetencijos, neatskaičius mokesčių.