Célgéptervező mérnök (elektromos)

  • Teljes munkaidő
  • Company: DENSO Manufacturing Hungary Ltd.

A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban. A cégcsoport vállalatai elsősorban járműipari beszállítóként komplett rendszereket terveznek és gyártanak. Termékei között szerepelnek közös nyomócsöves befecskendező rendszerek, légszűrők, légkondicionálók, gyújtógyertyák, benzines injektorok.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. keres székesfehérvári csapatába, határozatlan időre Célgéptervező mérnök (elektromos) munkatársat.

Állás leírása

Mik lesznek a feladataid?

  • Célgéptervezés, robotcella, készülék és egyéb félautomata, automata berendezés villamos tervezése.
  • Meglévő gépeken fejlesztések elvégzése, áttervezése, változások ledokumentálása.
  • Kapcsolódó társterületekkel való együttműködés.

Képzettség

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van
  • Precíz, jó problémamegoldó képességed, kreatív vagy

Előny:

  • Villamos tervező szoftver ismerete
  • Többéves szakmai tapasztalat ipari automatizálás/célgépgyártás terén

További információk

Amit kínálunk:

  • nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes bérezés, bónusz, cafeteria rendszer
  • hiányzásmentességi és szenioritási jutalom
  • féléves bónusz
  • munkába járás támogatása
  • dolgozói kedvezmények több mint 30 partnernél
  • szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége

It has come to our attention that various individuals have contacted people offering false employment opportunities with DENSO. Such scams are fraudulent and intended to steal from the victims.

By making you aware of this, we hope to avoid and ultimately stop victims from falling for this scam. Please do not provide any personal or financial information and do not send any money to anyone you suspect of recruitment fraud.

If you are contacted by someone whom you suspect may not be appropriately representing DENSO, please email: [email protected]. Please forward the original email that you received that includes the original subject line and complete header information.

Do not send CVs or vacancy applications to that email address as it will not be reviewed or considered. If you wish to apply for a job, please submit your application for an open position to https://careers.smartrecruiters.com/DENSOINTERNATIONALEUROPE

Adatvédelmi irányelvek