Mérnök támogató

  • Teljes munkaidő
  • Company: DENSO Manufacturing Hungary Ltd.

Cég leírása

Gyere a DENSO-ba mérnök támogatónak!

A világ második legnagyobb autóipari beszállítójaként tudjuk, hogy a világban csak egy dolog állandó: a VÁLTOZÁS. Ezért székesfehérvári gyárunkban azon dolgozunk, hogy termékeink a jövő kihívásainak is megfeleljenek. Éppen ezért megújítjuk termékpalettánkat is, a jövőben hibrid meghajtású járművekbe is gyártunk termékeket. Izgalmasan hangzik, igaz? Ebben a folyamatban természetesen kulcsszerepet játszanak mérnökségünk kollégái. Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél ennek a csapatnak a tagja, ne tétovázz, jelentkezz!

Állás leírása

FELADATOK:

  • Gép- és alkatrésztesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele
  • Termelési minőségi mutatók (pl. FRR, MOR) javítása
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása saját hatáskörén belül.
  • Az új termék gyártási előkészítése
  • A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása
  • A termék tömeggyártásban történő elindításhoz szükséges dokumentumok készítése (pl. PCC, PFMEA, New line/Machine Final Approval, Layout)
  • Beszámolók készítése, esetenként prezentációk tartása

Képzettség

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • Műszaki középfokú végzettséged vagy releváns munkatapasztalatod van
  • Az alap szintű angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Felhasználói szinten ismered a MS Office programokat
  • Felelősségteljes, precíz és kreatív vagy, csapatjátékos a hozzáállásod

It has come to our attention that various individuals have contacted people offering false employment opportunities with DENSO. Such scams are fraudulent and intended to steal from the victims.

By making you aware of this, we hope to avoid and ultimately stop victims from falling for this scam. Please do not provide any personal or financial information and do not send any money to anyone you suspect of recruitment fraud.

If you are contacted by someone whom you suspect may not be appropriately representing DENSO, please email: [email protected]. Please forward the original email that you received that includes the original subject line and complete header information.

Do not send CVs or vacancy applications to that email address as it will not be reviewed or considered. If you wish to apply for a job, please submit your application for an open position to https://careers.smartrecruiters.com/DENSOINTERNATIONALEUROPE

Adatvédelmi irányelvek