Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie przelewów dla wszystkich polskich spółek z grupy;
  • Sprawdzanie płatności pod katem Białej listy oraz Split Payments;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie kart firmowych;
  • Rozliczanie zobowiązań, uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Kontakty z dostawcami w zakresie płatności;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących zobowiązań i należności;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi płatności;
  • Rozliczanie środków trwałych;
  • Księgowanie faktur zakupowych;
  • Udział w zamknięciu miesiąca, roku i badaniu bilansu;
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby wewnętrzne;
  • Oraz inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse / rachunkowość lub wykształcenie średnie ekonomiczne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości;
  • Umiejętność poszukiwania i testowania, wdrażania nowych rozwiązań usprawniających procesy;
  • Umiejętność organizowania czasu w pracy, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w audytach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity;
  • Program szkoleń wewnętrznych;
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019;
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office).

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

  1. Spotkanie online z Chief Accountant oraz HR Specialist.
  2. Spotkanie w biurze z Chief Accountant oraz Senior Accountant oraz Senior HRBP.

Dodatkowe informacje