EMEA Product Owner

  • Pełny etat

Opis firmy

Oferujemy stanowisko Product Ownera w rosnącym zespole EMEA Salesforce Centre of Excellence rozwijającym projekty w branży nieruchomości komercyjnych w ekosystemie Salesforce. Aktualnie nasz team to sześć osób, prowadzimy projekty dla sześciu krajów i ciągle się rozwijamy. Staramy się pracować używając najlepszych praktyk, w dobrej atmosferze, ucząc się od siebie.

Osoba na tym stanowisku pomoże nam w zbieraniu wymagań od naszych klientów wewnętrznych zarówno do rozwijania istniejących systemów jak i do wdrożeń „od zera”. Będzie dbać o dobre zrozumienie pomiędzy biznesem, a działem wdrożeniowym. Szukamy osoby proaktywnej, chętnej do poznawania i zrozumienia sposobu prowadzenia biznesu przez naszych wewnętrznych klientów, umiejącej zadbać o wszystkie zainteresowane strony w procesie.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Opracowywanie wymagań biznesowych na podstawie zebranych od interesariuszy informacji. Najczęściej pracujemy z jednym przedstawicielem danego kraju, ale nie można wykluczyć potrzeby organizacji warsztatów dla większej ilości osób
  • Bliska współpraca z zespołem deweloperskim celem wspólnego dostarczania jak najwyższej jakości rozwiązań
  • Dokumentowanie wymagań, dbanie o backlog
  • Bycie centralną postacią każdego z projektów, osobą z największą wiedzą o implementowanych procesach i kontekście biznesowym
  • Codzienny kontakt z interesariuszami z różnych krajów europejskich
  • Ustalanie priorytetów zadań na poziomie projektu oraz sprintu

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy polegającej na opracowywaniu wymagań zebranych od klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w rozpoznawaniu co kwalifikuje się na epiki, historie użytkownika, zadania, podzadania, aby sprawnie zarządzać oczekiwaniami
  • Łatwość w rozumieniu procesów biznesowych i ich kontekstów
  • Umiejętność wyłapywania nieścisłości w procesie, zadawania odpowiednich pytań interesariuszom

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z JIRA lub podobnymi
  • Znajomość platformy Salesforce
  • Podstawy SCRUMa

Co oferujemy:

  • Pracę głównie zdalną (aktualnie zespół spotyka się raz w miesiącu w biurze)
  • Swobodną atmosferę w zespole
  • Pomoc w rozwoju w wybranej ścieżce PO/BA lub w ekosystemie Salesforce
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie), program kefeteryjny oraz inne benefity
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Dodatkowe informacje