Chief Of Staff / Executive Assistant

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Wspieranie dyrektora operacyjnego w zarządzaniu oraz pełnienie roli doradczej w stosunku do kadry zarządzającej.
  • Prowadzenie działań zgodnie z kamieniami milowymi i monitorowanie istotnych KPI
  • Zapewnienie, że cele projektowe są jasno zdefiniowane i zgodne ze strategią i priorytetem
  • Organizowanie i ułatwianie planowania pracy w ramach portfela projektów oraz informowanie o wyzwaniach związanych z alokacją zasobów
  • Monitorowanie i poprawianie procesów pracy poszczególnych zespołów
  • Przygotowywanie ofert/prezentacji/agend/materiałów na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prowadzenie spotkań działowych i spotkań team leaderów w dziale Define
  • Koordynacja prac działu - aktualizacja statusów, monitorowanie działań, „task master”
  • Wsparcie szefów działu w codziennej administracji i zarządzaniu pracą zespołu
  • Przygotowanie korespondencji i odpowiedzi na bieżące kwestie w dziale
  • Koordynowanie współpracy z podwykonawcami i dostawcami, wsparcie w przygotowaniu i weryfikacji umów
  • Optymalizacja procesów, usprawnianie i usuwanie przeszkód w efektywnym działaniu operacyjnym

  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • cechuje Cię umiejętność doskonałej organizacji pracy i sumienność
  • chcesz rozwijać swoją karierę w kierunku stanowisk zarządczych
  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracować z ludźmi
  • potrafisz klarownie wypowiadać się pisemnie i ustnie
  • lubisz usprawniać, upraszczać i optymalizować pracę swoją i innych
  • posiadasz min. 3 lat doświadczenia zawodowego (preferowane stanowiska asystenta/koordynatora w branży doradczej lub związane z zarządzaniem projektami)
  • interesujesz się tematem aranżacji wnętrz oraz wpływem fizycznej przestrzeni na człowieka
  • dobrze znasz programy z pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 oraz 2022
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (praca głównie w biurze z mozliwością pracy home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport), dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Realną możliwość rozwoju i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Miłą atmosferę pracy

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

1. Rozmowa wstępna ( ok 30 min.) na żywo w biurze lub on-line.

2. Zadanie do zrobienia w domu.

3. Rozmowa na żywo w biurze i zaprezentowanie zadania.

Dodatkowe informacje