Salesforce Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers Poland Sp. z o.o.  jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Oferujemy stanowisko Salesforce Developera w rosnącym zespole EMEA Salesforce Centre
of Excellence rozwijającym projekty w branży nieruchomości komercyjnych. Pod naszymi skrzydłami mamy instancje pięciu krajów EMEA, a na horyzoncie pojawiają się kolejne. Staramy się pracować używając najlepszych praktyk, w dobrej atmosferze, ucząc się od siebie.

Twój zakres obowiązków:

·        Pisanie nowych i rozwijanie obecnych funkcji systemu zgodnie z przyjętymi standardami zespołu

·        Udział w podejmowaniu decyzji dotyczących architektury

·        Integracja Salesforce’a z zewnętrznymi systemami

·        Dbanie o jakość kodu, w tym sprawdzanie Pull Requestów pozostałych developerów

·        Współpraca z innymi zespołami           technologicznymi (Global/EMEA) w celu zapewnienia stabilności, bezpieczeństwa i skalowalności platformy

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

·        2-3 lata doświadczenia w pracy jako Salesforce Developer

·        Język angielski na poziomie co najmniej B2

·        Język polski na poziomie co najmniej B2

·        Proaktywność i pozytywne nastawienie do pracy

Znajomość:

·        Apex i LWC

·        Programowanie deklaratywne

·        Integrowanie systemów i korzystanie z API

·        Technologie webowe (HTML, JS, CSS)

·        Struktury danych

·        Wzorce projektowe

·        React (opcjonalnie)

·        CI/CD (Opcjonalnie)

Mile widziane:

·        Doświadczenie w pracy z JIRA lub podobnymi

·        Certyfikaty Salesforce

Dodatkowe informacje

To oferujemy:

·        Pracę głównie zdalną (aktualnie zespół spotyka się raz w tygodniu w biurze, ale jeśli jesteś spoza Warszawy to też sobie poradzimy)

·        Swobodną atmosferę w zespole i firmie

·        Rozwój w wybranej ścieżce w ekosystemie Salesforce

·        Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 i 2022

·        Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej

·        Dostęp do platformy szkoleniowej

·        Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

 Sprawdź:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody