Młodszy Zarządca Nieruchomości | Warszawa

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers Poland Sp. z o.o.  jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

·         Wsparcie Zarządcy Nieruchomości we wszystkich zadaniach lub samodzielne zarządzanie nieruchomością;

·         Kontaktowanie się z najemcami i reagowanie na ich potrzeby;

·         Przygotowywanie miesięcznych raportów dla właściciela (pod nadzorem Zarządcy Nieruchomości);

·         Monitorowanie i kontrolowanie umów z dostawcami oraz sprawdzanie spójności z postanowieniami umów;

·         Pośredniczenie między najemcami, a właścicielem we wszystkich sprawach związanych z nieruchomością;

·         Zarządzanie rutynowymi inspekcjami;

·         Wdrażanie standardów zarządzania nieruchomościami Colliers na zarządzanych budynkach;

·         Kontakt z podwykonawcami w zakresie świadczonych usług;

·         Zarządzanie bazą danych i systemami stosowanymi na zarządzanej nieruchomości;

·         Organizacja przetargów na usługi i serwisy;

·         Współudział w przygotowaniu budżetów OPEX oraz CAPEX, analiza kosztów;

·         Współudział  w raportowaniu w języku polskim i angielskim.

Nasze oczekiwania:

·         Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami (najlepiej komercyjnymi) na stanowisku juniorskim lub samodzielnym;

·         Swobodna komunikacja się w języku angielskim (w mowie i w piśmie);

·         Znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym (szczególnie Excel);

·         Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych;

·         Umiejętność i chęć pracy w zespole;

·         Samodzielność i kreatywność w skutecznym rozwiązywaniu problemów;

·         Bardzo dobra organizacja i rzetelność

To oferujemy:

  • Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej
  • Elastyczne godziny i zasady pracy (praca z biura / praca zdalna)
  •  Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 oraz 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020, 2021, 2022.