Senior Design Manager w Dziale Doradztwa Budowalnego

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. ( biura regionalne dodać)

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019 i 2021 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw  środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki Colliers Poland Sp. z o.o. oraz jej działu Doradztwo Budowalne poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli Twoim głównym celem jest rozwijanie wiedzy i doświadczenia jako kierownik projektu przy projektach przemysłowych, szukamy właśnie Ciebie! 😊

Twoje aktywności na co dzień :

·        Współpraca z klientami w celu ustalenia wymagań funkcjonalnych  (arkusze danych pomieszczeń, wymagania sprzętowe, wyposażenie obiektu itp. oraz opracowanie projektu koncepcyjnego)

·        Wsparcie zespołu administracyjnego oraz zespołu przemysłowego w Polsce

·        Wsparcie przy zakupie/outsourcingu usług projektowych, usług budowlanych/rozwojowych, materiałów/instalacji budowlanych i sprzętu

·        Kontakt z developerami w celu uzyskania niezbędnych danych rynkowych, w tym pozyskiwanie informacji o wolnych powierzchniach

·        Zarządzanie Koordynacja procesu projektowania i integracja urządzeń produkcyjnych

·        Zarządzanie procesem projektowania i wydawania zezwoleń

·        Pomoc w realizacji projektów marketingowych i PR organizowanych przez dział

·        Wspieranie procesu inżynierii wartości (doradztwo w zakresie rozwiązań alternatywnych, nadzór nad realizacją projektów alternatywnych przez projektantów)

·        Przejrzenie i zatwierdzenie projektów przygotowanych przez podwykonawców lub projektantów zewnętrznych pod kątem zgodności z Dokumentem Projektu

·        Kierowanie pracami projektantów zewnętrznych do uzgodnień z administratorami sieci i uzyskiwania warunków przyłączenia w celu uzyskania warunków technicznych przyłączenia mediów (woda, gaz, kanalizacja, energia, przyłącza teleinformatyczne)

- Wyjazdy służbowe poza Warszawą ( min. raz na tydzień)

Kogo szukamy?

·        Architekt z 10-15 letnim doświadczeniem w projektowaniu przemysłowym (uprawnienia projektowe będą tutaj wysoką wartością)

·        Masz wykształcenie wyższe

·        Dobrze komunikujesz się w języku polskim, angielskim, (w mowie i w piśmie)

·        Język niemiecki będzie dodatkowym atutem

·        Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę

·        Reprezentujesz „pro klienckie” podejście, masz pozytywne usposobienie

 

To oferujemy:

·        Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji – ul. Józefa Piłsudskiego 3 w Warszawie

·        Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej

·        Hybrydowy model pracy (home office / biuro)

·        Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy, realną możliwość rozwoju

·        Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

·        Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 i 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020, 2021, 2022.

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊

 

Polityka prywatności