Specjalista/ka ds. Windykacji | Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Pełny etat

Opis firmy

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021 i 2022 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

·       Windykacja należności (zarządzanie częścią procesu windykacji)

·       Windykacja zabezpieczeń dostarczanych przez najemcę

·       Wystawianie i wysyłka wezwań do zapłaty

·       Naliczanie odsetek od niezapłaconych faktur

·       Przygotowywanie raportów wewnętrznych, finansowych i dotyczących zadłużenia klientów

·       Wprowadzanie i alokacja wpłat z wyciągów bankowych do systemów finansowych

·       Analiza niezidentyfikowanych wpłat

·       Wyjaśnianie nadpłat i niedopłat

·       Uzgadnianie sald należności

·       Prowadzenie korespondencji z najemcami, klientami oraz księgowością

·       Alokacja zabezpieczeń na poczet niezapłaconych faktur

Nasze wymagania:

·       Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale windykacji (doświadczenie w branży nieruchomości będzie atutem)

·       Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)

·       Bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office

·       Lubisz i umiesz pracować w zespole

·       Jesteś sobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·       Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, rzetelną i nie straszna Ci praca pod presją czasu

To oferujemy:

·       Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami

·       Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2021, 2022.

·       Elastyczny model pracy (praca zdalna / praca z biura)

·        Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej

·       Jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń

·       Miłą i przyjazną atmosferę pracy

·        Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Dodatkowe informacje

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

  • Spotkanie on-line z członkiem zespołu finansowego działu Zarządzania Nieruchomościami (REMS) i People Services (HR) - na rozmowie będzie sprawdzana znajomość języka angielskiego
  • Zadanie rekrutacyjne - test excela wykonywany w biurze
  • Spotkanie na żywo w biurze z szefem zespołu oraz przedstawicielem People and Services ( HR)