Starszy Specjalista/Starsza Specjalistka ds. Finansowych/ Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers POland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie umowami najmu

  • Wystawianie i wysyłanie faktur do najemców

  • Wprowadzanie danych finansowych do praca na systemie

  • Nadzór nad procesem obiegu faktur, akceptacji oraz płatności faktur kosztowych

  • Udział w przygotowywaniu budżetów dla zarządzanych nieruchomości

  • Rozliczanie opłat eksploatacyjnych dla zarządzanych nieruchomości

  • Przygotowywanie raportów finansowych: wewnętrznych (dla działu) i zewnętrznych (dla klientów)

  • Kontakt i współpraca z działami księgowości klientów (e-maile, spotkania itp.)

  • Udział w spotkaniach z Klientami

  • Przygotowanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami

  • Nadzorowanie procesu zbierania zabezpieczeń od najemców

  • Wspieranie osób zespołu finansowego w codziennej pracy

  • Szkolenie pracowników działu finansowego

  • Prezentowanie standardów Colliers w zakresie zarządzania nieruchomościami

  • Udział i Nadzór nad pracami zespołów projektowych w ramach działu Zarządzania Nieruchomościami, szukanie nowych rozwiązań w zakresie automatyzacji, usprawnianie procesów w dziale.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane uzyskane na kierunkach ekonomicznych)

  • Preferowane doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość procesów finansowych, doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (w mowie i w piśmie)

  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office - w szczególności Excel

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie rozwiązań

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

  • tworzenie analiz, wizualizacji, raportów i dashboard'ów dla różnych linii biznesowych w Colliers
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji w procesach biznesowych i analitycznych
  • znasz narzędzie PowerBI

Oferujemy:

·        Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami;

·        Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej;

·        Pracę w firmie, która dba o zrównoważony rozwój

·        Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb;

·        Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 oraz 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020 i 2021.

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje