Junior Specialist ESG

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. ( biura regionalne dodać)

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019 i 2021 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja , w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw  środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Do naszego zespołu Strategic Advisory poszukujemy osoby, która Jest entuzjastą rozwiązań proekologicznych oraz jest wrażliwa na kwestie społeczne, etyczne i środowiskowe. Pragnie się uczyć i rozwijać, jest dokładna i dobrze zorganizowana.

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • wsparcie specjalistów certyfikacji LEED, BREEAM, WELL, FITWEL w pracy przy certyfikacjach budynków i powierzchni oraz usług związanych ze zrównoważonym rozwojem i ESG
  • tworzenie, uzupełnianie i aktualizacja baz danych
  • praca na danych rozporoszonych
  • przygotowywanie porównań / analiz, dokumentów dla klientów m.in.: prezentacji, ofert, raportów
  • współpracy związanej z realizacją strategii ESG w obszarze biznesowym, HR, CSR, komunikacji,
  • wsparcie pracy zespołu Strategic Advisory

  • Tematyka zrównoważonego rozwoju to twoja pasja i wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową;
  • Znajomość i ciekawość zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem (klimat, zasoby wodne, energia/OZE)
  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację (współpraca z międzynarodowym zespołem)
  • Umiejętności wyszukiwania i porządkowania informacji, precyzyjność i wnikliwość
  • Chcesz pracować w interdyscyplinarnym zespole i środowisku i lubisz pracować z ludźmi, nie boisz się zadawać pytań
  • Bardzo dobrze poruszasz się w programach z pakietu Ms Office szczególnie Excel i PowerPoint (znajomość programów będzie sprawdzana w czasie rekrutacji)
  • Podstawowa znajomość problematyki certyfikacji budynków (np.: BREEAM, LEED, WELL) oraz zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości - Mile widziane
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy, stale poszerzasz swoją wiedzę

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

1.     pierwsze spotkanie

2.     zadanie / case-study

3.     drugie spotkanie

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie wyślij nam swoje CV, w którym koniecznie napisz w 2 zdaniach dlaczego chcesz do nas dołączyć oraz co najbardziej zaciekawiło Cię w naszej ofercie.

Dodatkowe informacje

W zamian zapewnimy Ci:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2021
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami