Smart Building Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019 i 2021 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja , w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

·         wsparcie właścicieli budynków w tworzeniu i wdrażaniu indywidualnych strategii Smart Building

·         audytowanie istniejących rozwiązań

·         wyszukiwanie, ocenianie, rekomendowanie i wycena nowych rozwiązań technologicznych

·         wdrażanie konkretnych rozwiązań u klientów

·         przeprowadzanie certyfikacji budynków

·         tworzenie raportów i rekomendacji

·         pisanie polityk, procedur i instrukcji użytkowania rozwiązań dla klientów

Nasze wymagania:

·         umiejętność czytania rysunków technicznych

·         znajomość dostawców rozwiązań niskoprądowych oraz orientacja w cenach rynkowych

·         zrozumienie z jakich komponentów (hardware i software) składa się system kontroli dostępu, czym jest BMS i jakie funkcjonalności pełni, czym są, m.in. elevator dispatch czy switch typu enterprise

·         płynna komunikacja w języku angielskim, z naciskiem na język techniczny

Mile widziane:

·         doświadczenie z pracy na biurowych projektach deweloperskich

·         pasja do nowych technologii

·         proaktywna i odpowiedzialna postawa

·         dobre oko do szczegółu

To oferujemy:

·         pracę z ciekawymi projektami, również poza granicami Polski

·         szkolenie w zakresie certyfikacji budynków w standardzie WiredScore & SmartScore

·         pracę w małym zespole, o szybkiej decyzyjności i mocy sprawczej

·         umowę o pracę i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)

·         pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019 i 2021

·         opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), pakiet Multikafeteria / Multisport oraz inne benefity

·         dostęp do platformy szkoleniowej

·         pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Dodatkowe informacje