Junior Project Manager | Dział Define | Warszawa

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w Colliers jest Define – zespół architektów, badaczy, kosztorysantów, kierowników projektów oraz wielu innych specjalistów. Do części związanej z realizacją projektów fit-out poszukujemy osoby na stanowisko Junior Project Managera czyli Młodszego Kierownika/ Młodszej Kierowniczki Projektu Budowlanego.

Zakres obowiązków w tej roli jest następujący:

·         Zarządzanie projektem przebudowy i wykończenia obiektów komercyjnych (fit-out)

·         Koordynowanie prac podwykonawców na budowie oraz współpraca z dostawcami

·         Monitorowanie kosztów oraz zmian

·         Nadzór i weryfikacja prowadzonych prac

·         Udział w koordynacjach z inwestorem i inspektorami

·         Koordynacja procesu projektowego

·         Monitorowanie procesu fakturowania i płatności

·         Organizowanie i porządkowanie danych elektronicznych

·         Koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeśli:

·         Jesteś zainteresowany/a pracą nad cały etat

·         Jesteś mobilny/a - możesz sporadycznie (ok. 1 raz w roku) uczestniczyć w projektach trwających 3-6 miesięcy poza swoim standardowym miejscem zamieszkania

·         Jesteś zainteresowany/a wiedzą techniczną, formalną i technologiczną

·         Masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska

·         Masz minimum 1 rok doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem

·         Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

·         Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office oraz AutoCad

To oferujemy:

·         Premie od zrealizowanych projektów

·         Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych

·         Możliwość pracy przy projektach BIM

·         Pracę w zespole nastawionym na współzawodnictwo i dobrą atmosferę

·         Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych

·         Umowę o pracę, Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej

·         Jasno określone ścieżki rozwoju

·        Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019 i 2021

Przewidujemy 2-3 spotkania rekrutacyjne (online / w biurze).

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody