Project Manager | Dział Define | Poznań

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers Poland Sp. z o.o.  jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska

Jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w Colliers jest Define – zespół architektów, badaczy, kosztorysantów, kierowników projektów oraz wielu innych specjalistów. Do części związanej z realizacją projektów fit-out poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera czyli Kierownika/ Kierowniczki Projektu Budowlanego.

Zakres obowiązków w tej roli jest następujący:

·         Samodzielnie zarządzanie projektem

·         Monitorowanie kosztów oraz zmiany

·         Nadzór, weryfikacja oraz koordynacja prowadzonych prac

·         Kontraktowanie i przeprowadzanie negocjacji z podwykonawcami

·         Organizacja koordynacji z inwestorem, inspektorami i podwykonawcami

·         Nadzór wykonania obowiązków wynikających z umów z Klientami

Tego szukamy u kandydatów:

·         Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z przebudową budynków komercyjnych

·         Zainteresowania pracą na cały etat

·         Wiedzy technicznej, formalnej i technologicznej

·         Wykształcenia wyższego uzyskanego na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska

·         Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i w piśmie)

·         Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office oraz Autocad

To oferujemy:

·         Premie od zrealizowanych projektów

·         Możliwość pracy przy automatyzacji procesów wykonawczych

·         Możliwość pracy przy projektach BIM

·         Pracę w zespole nastawionym na współzawodnictwo i dobrą atmosferę

·         Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych

·         Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej

·         Jasno określone ścieżki rozwoju

·         Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019 i 2021

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊