Junior Data Analyst

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o.  is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

W związku z szybkim rozwojem działu oraz dużą ilością nowych projektów poszukujemy nowej Koleżanki/nowego Kolegi do wsparcia zespołu.

  • chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu i współpracować ze specjalistami w zakresie BI, Data Science, Data Analytics i Data Engineering
  • chcesz nauczyć się rozpoznawać oczekiwania Klientów i brać udział w tworzeniu wartości biznesowej z wykorzystaniem technik analitycznych.

Co oferujemy:

  • rozwój i doświadczenie zawodowe dzięki współpracy z ekspertami z branż Data oraz Real Estate
  • możliwość samodzielnej realizacji wewnętrznych projektów analitycznych
  • wsparcie w poznawaniu różnorodnych technologii
  • doświadczenie w łączeniu wyzwań analitycznych z wyzwaniami biznesowymi

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • współudział oraz aktywne wspieranie zespołu w realizacji projektów doradczych dla klientów Colliers poprzez uczestnictwo we wszystkich etapach projektu: od analizy potrzeb, poprzez analizę założeń, opracowanie potencjalnych scenariuszy, wdrożenie wybranego modelu, po jego ewaluację
  • realizowanie wewnętrznych projektów analitycznych w Colliers uwzględniając procesy gromadzenia i modelowania danych, wizualizację i interpretację wyników oraz tworzenie wartości biznesowej
  • rozpoznawanie potrzeb biznesowych i przenoszenie ich na język analityczny
  • tworzenie analiz, wizualizacji, raportów i dashboard'ów dla różnych linii biznesowych w Colliers
  • modelowanie danych pochodzących z różnych źródeł
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji w procesach biznesowych i analitycznych

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

  • masz 1-2 lata doświadczenia w roli analitycznej
  • jesteś osobą o silnych zdolnościach analitycznych z nastawieniem na zrozumienie i rozwiązywanie problemów
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi
  • znasz narzędzie PowerBI w stopniu zaawansowanym
  • masz wiedzę na temat zarządzania i modelowania danymi
  • biegle znasz język angielski

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

  • znajomość języka Python/R
  • znasz technologie Microsoft, m.in. PowerAutomate, PowerApps
  • znajomość matematyki wyższej, ekonometrii, statystyki

Oferujemy:

·        Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki (2020 i 2021)

·        Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)

·        Program szkoleń wewnętrznych

·        Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.