Cost Consultant (Kosztorysant/ka) | Dział Define

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych
  • Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa
  • Przygotowywanie budżetów do projektów
  • Analiza wymagań Klientów pod kątem value engineering’u
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla wykonawców
  • Doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu kontroli budżetu

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie pracą nad cały etat
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni wolnych dla rodziców, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.