Junior Project Manager| Dział Doradztwa Budowlanego

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Potrzebujemy inżyniera sanitarnego, który będzie:

·        Zarządzać projektami we wszystkich obszarach procesowych

·        Przygotowywać dokumentację do przetargów i je realizować

·        Świadczyć usługi nadzoru budowlanego

·        Przygotowywać, weryfikować i rozliczać koszty robót budowlanych

·        Współpracować z urzędami (przygotowywanie dokumentów formalnych, kontakt z urzędami i kontrola procesu decyzyjnego)

·        Przeprowadzać analizy techniczne

·        Wykonywać i weryfikować kosztorysy budowlane

·        Monitorować i raportować postępy inwestycji

·        Kontrolować jakość i terminy wykonania prac budowlanych

·        Przygotowywać raporty due diligence

·        Koordynować projekty oraz prace budowlane

·        Wspierać i/lub wykonywać certyfikację obiektów (LEED/BREEAM)

·        Posiadasz uprawnienie projektowe w zakresie branży sanitarnej – warunek konieczny

·        Posiadasz uprawnienia wykonawcze w zakresie branży sanitarnej

·        Masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) na budowie, w biurze projektowym lub zarządzającym

·        Bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

·        Masz doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i raportów

·        Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office

Te uprawnienia zwiększą Twoje szanse:

·        Uprawnienia LEED GA, LEED AP, BREEAM Assessor, WELL, inne uprawnienia projektowe, budowlane sanitarne lub PPOŻ

Dodatkowe informacje

W zamian zapewnimy Ci:

·        Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2021

·        Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)

·        Program szkoleń wewnętrznych

·        Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami