Recepcjonistka / Recepcjonista

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

·         Telefoniczna obsługa recepcji

·         Obsługa korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich

·         Przyjmowanie gości firmy

·         Obsługa spotkań biznesowych

·         Dbanie o reprezentacyjny charakter recepcji

·         Obsługa urządzeń biurowych

·         Wsparcie działu administracji w pracach administracyjno – biurowych

Nasze wymagania:

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·         Wykształcenie wyższe lub student/studentka dostępny/a w pełnym wymiarze godzin

·         Jesteś miłą, komunikatywną osobą o dobrej prezencji i pozytywnym nastawieniu

·         Posiadasz umiejętności organizacyjne

·         Dobra znajomość programów z pakietu MS Office

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / w obsłudze klienta

To oferujemy:

·         Możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych na stanowiska w innych działach firmy po około roku pracy na recepcji

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Program szkoleniowy, możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności

·         Prywatną opiekę medyczną z nielimitowaną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria oraz inne benefity

·         Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3

·         Możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby

  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanym przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019 oraz 2021