Specjalista/Specjalistka ds. Finansowych/ Dział Zarządzania Nieruchomościami

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021 i 2022 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur

  • Sporządzanie zestawień i rozliczeń

  • Analiza realizacji budżetów operacyjnych i marketingowych

  • Przygotowywanie kalkulacji zabezpieczeń umów najmu

  • Kalkulacja waloryzacji stawek czynszu

  • Ścisła współpraca z działami księgowości klientów

  • Przygotowywanie raportów finansowych dla klientów oraz na potrzeby działu

  • Sporządzanie dokumentacji finansowej dla Działu Zarządzania Nieruchomościami

  • Współpraca z zespołem windykacji w zakresie należności i zabezpieczeń najemców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane uzyskane na kierunkach ekonomicznych)

  • Rok doświadczenia w pracy w finansach

  • Znajomość procesu wystawiania faktur

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (w mowie i w piśmie)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel’a

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i szukanie rozwiązań

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Te umiejętności zwiększą Twoje szanse:

  • tworzenie analiz, wizualizacji, raportów i dashboard'ów dla różnych linii biznesowych w Colliers
  • projektowanie i wdrażanie automatyzacji w procesach biznesowych i analitycznych
  • znasz narzędzie PowerBI

To oferujemy:

·         Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze

·         Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz platformę benefitową oraz szkoleniową

 ·         pracę w firmie dbającą zrównoważony rozwój

·         Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych

·         Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 i 2022 r.

Sprawdź również:

·         Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

·         Jak się pracuje w Colliers?

·         Wejdź do naszego biura 😊

·         Poznaj nasze nagrody