Head of Studio

  • Pełny etat

Opis firmy

Bycie szefem studia kreatywnego w zespole marketingu to coś więcej niż zarządzanie. To łączenie umiejętności z teoretycznie różnych obszarów: współpracę, kreatywność, optymalizowanie procesów i pracę w oparciu o harmonogramy. Poszukujemy osoby, która posiadając te cechy, będzie prowadzić i rozwijać zespół kreatywny Colliers. Przeczytaj i sprawdź czy to Ciebie szukamy i czy zainteresuje Cię nasza oferta:

Opis stanowiska

Jakie będą Twoje zadania:

  • Zbieranie informacji na temat aktualnych potrzeb biznesowych z zakresu tworzenia grafik, prezentacji oraz tworzenia treści reklamowych (copywriting).
  • Kontrola harmonogramu prac działu, a także zgodności materiałów z brandbookiem.
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz dbanie o ich rozwój.
  • Weryfikowanie przygotowanych materiałów pod kątem terminowości i jakości.
  • Współpraca z działami biznesowymi (wsparcie w przygotowaniu materiałów przetargowych), a także działami supportowymi (wsparcie w przygotowaniu materiałów wewnętrznych).
  • Praktyczna pomoc zespołowi marketingu w codziennej pracy.

Kwalifikacje

Takie cechy i doświadczenie powinieneś posiadać aplikując na to stanowisko:

  • Masz około 5-8 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku po stronie klienta, agencji reklamowej lub consultingowej.
  • Dbasz o szczegóły i o aspekt wizualny przygotowanych prac.
  • Potrafisz rozwijać i prowadzić projekty od briefu do otrzymania finalnych materiałów.
  • Jesteś osobą zorganizowaną, terminową oraz samodzielną.
  • Jesteś komunikatywny/a i asertywny/a.
  • Potrafisz płynnie komunikować się w języku angielskim zarówno w mowie jak i pisemnie.
  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem pracą zespołu.
  • Znasz proces tworzenia i umiesz przygotować materiały digitalowe i/lub drukowane (BTL).
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać programy takie jak np. Indesign, Illustrator, Photoshop, Power Point.
  • Ukończyłeś studia lub kursy z zakresu sztuk pięknych, tworzenia komunikacji wizualnej itp. – jest to warunek mile widziany, lecz niekonieczny.

Dodatkowe informacje

Wybranej osobie oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki.
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych.
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity.

Przewidujemy 3 etapy rekrutacji:

  1. Analiza CV oraz portfolio (prosimy o zawarcie w portfolio projektów graficznych, które były przez Ciebie przygotowane)
  2. Spotkanie z Dyrektorem Działu Marketingu oraz specjalistą zespołu HR
  3. Spotkanie z członkami Działu Marketingu oraz szefem działu HR

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.