Coordinator | Dział Powierzchni Biurowych

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialna/y:

  • Wspieranie pracy administracyjnej działu, w tym m.in.: bindowanie dokumentów, kserowanie, drukowanie, przygotowywanie prezentacji działu, przygotowywanie case study, ofert współpracy, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów, tłumaczenia
  • Dbanie o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów (literówki, zgodność z firmowymi wzorcami, poprawność danych, etc.)
  • Organizowanie podróży służbowych dla pracowników działu
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich
  • Koordynowanie obsługi mailingów do klientów oraz newsletterów itp.
  • Aktualizacja baz danych i systemów działu
  • Kontakt z developerami w celu uzyskania niezbędnych danych rynkowych, w tym pozyskiwanie informacji o wolnych powierzchniach
  • Kontakt i współpraca z biurami regionalnymi
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych
  • Pomoc w przygotowaniu raportów miesięcznych
  • Pomoc w realizacji projektów marketingowych i PR organizowanych przez dział
  • Wspieranie pracowników w codziennych działaniach, szczególnie szefa działu
  • Koordynacja w organizowaniu miesięcznych spotkań / warsztatów z Klientami w ramach projektu Brainy Day Open

Kwalifikacje

Tego szukamy u naszych kandydatów:

  • Masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem/tką dostępnym/ą na pełen etat
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office oraz Outlook
  • Jesteś osobą zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań, terminową
  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, dobrze odnajdujesz się w dynamicznym środowisku

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji – ul. Pawia 18 A
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity
  • Hybrydowy model pracy (home office / biuro)
  • Program szkoleń wewnętrznych, miłą atmosferę współpracy, realną możliwość rozwoju
  • Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 i 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 2020 i 2021

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji Przyjazna Rekrutacja!

Jak pracuje się w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊