Asystent / Asystentka ds. Administracji

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers Poland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

·         Obsługa recepcji firmowej m.in.: wsparcie pracowników, przyjmowanie gości, kurierów, obsługa rozmów telefonicznych, zarządzanie korespondencją, przyjmowanie dostaw

·         Zarządzanie ewidencją dokumentów firmowych

·         Organizacja podróży służbowych we współpracy z Travel Agentem

·         Przyjmowanie i przekazywanie zgłoszeń usterek, współpraca z serwisem technicznym

·         Współpraca z zarządcą nieruchomości, recepcją budynku w zakresie m.in. organizacji spotkań firmowych, zarządzania parkingiem

·         Wsparcie w organizacji wydarzeń wewnętrznych, organizacja cateringu, przygotowywanie dokumentów (wydruki, foldery)

·         Rezerwacja sal konferencyjnych

·         Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (praca na recepcji, w administracji, w obsłudze klienta itp.)

·         Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

·         Lubisz i umiesz pracować w zespole

·         Bardzo dobrze poruszasz się w Pakiecie MS Office

·         Znasz język angielski na poziomie dobrym

·         Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i rzetelną

·         Jesteś dyspozycyjna/y w pełnym wymiarze godzin

W zamian zapewnimy Ci:

·         Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta

·         Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

·         Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, stabilne warunki zatrudnienia

·         Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją

·         Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Przewidujemy 2 etapy rekrutacji:

  1. spotkanie z pracownikiem działu HR i pracownikiem działu Zarządzania Nieruchomościami
  2. spotkanie z przełożonym

Sprawdź również:

·         Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji Przyjazna Rekrutacja!

·         Jak się pracuje w Colliers?

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kwalifikacje

Dodatkowe informacje