SAP Project Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers POland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem, od inicjacji, przez realizację i roll-out, do oceny końcowej
  • Współpraca z zewnętrzną firmą wdrożeniową
  • Zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów, które wpływają na zakres, harmonogram i jakość realizacji projektu
  • Mierzenie i monitorowanie postępów na czas i z oczekiwaną jakością
  • Bieżące przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej systemu oraz modyfikacji
  • Przygotowanie testu, wykonanie testów i wsparcie
  • Wsparcie szkoleniowe dla przyszłych użytkowników systemu, w tym stworzenie programu szkoleniowego dla jego użytkowników

Nasze wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako SAP Project Manager (SAP S 4/HANA);
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP dla firm usługowych
  • Przekrojowa wiedza na temat systemu SAP, tj. powiązania międzymodułowe, platforma techniczna
  • Rozumienie procesów organizacji, umiejętność projektowania optymalizacji procesów w systemie
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów, np.: PMP, PRINCE2
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania jest ważnym elementem Twojego DNA.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zmianą w organizacji (digital transformation)
  • Komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektowej
  • Biegła znajomość angielskiego

To oferujemy:

  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊