Młodszy Analityk Danych w Dziale Doradztwa i Badań Rynku

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers POland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Zbieranie  i aktualizacja danych o nieruchomościach komercyjnych
  • Wsparcie działu w projektach związanych zarówno z bazami danych, jak również projektach badawczych/ raportach.
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji (również w języku angielskim)
  • Codzienne monitorowanie mediów
  • Przygotowywanie tłumaczeń
  • Zapewnienie niezbędnego wsparcia innym działom Colliers w zakresie bazy danych

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe ale nie jest wymagane
  • Student/studentka studiów zaocznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS office (w szczególności MS Excel, MS Power Point, MS Word)
  • Rozwinięte umiejętności analityczne / pozyskiwania danych
  • Umiejętność łączenia faktów i dostrzegania zależności między nimi
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy:

  • Pracę w trybie łączonym: zdalną oraz w biurze
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), elastyczny czas pracy oraz inne benefity
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz program szkoleń wewnętrznych
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊