Projektant instalacji sanitarnych / elektrycznych do działu kosztowego

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers is one of the most respected global brands in the industry. Currently ranked the third largest commercial real estate services firm in the world, Colliers employs 15,700 professionals in 485 offices in 63 countries with annual revenues of $2 billion and $75.1 billion in transaction volume. Each of our core business lines provides specialized services across all property types and industries including hotels, office, industrial and logistics, retail and residential.

Opis stanowiska

Dział: Design and Build:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych
  • Wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • Optymalizacja kosztowa oraz zakresowa
  • Przygotowywanie budżetów do projektów
  • Analiza wymagań Klientów pod kątem value engineering’u
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla wykonawców
  • Doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu kontroli budżetu

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie pracą na cały etat
  • Wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Możliwość pracy przy automatyzacji procesów kosztów
  • Możliwość pracy przy projektach BIM
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, 6 dodatkowych dni urlopu dla rodziców, dostęp do platformy szkoleniowej
  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji Przyjazna Rekrutacja!
Jak się pracuje w Colliers?
Wejdź do naszego biura 😊

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.