Senior Graphic Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers Poland Sp. z o.o. jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całej Polsce. Colliers Poland Sp. z o.o. jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 roku oraz  2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2019 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie materiałów marketingowych związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych: broszur, logotypów, systemów identyfikacji wizualnej, prezentacji, grafiki wielkoformatowej
  • Projektowanie materiałów online: strony www, newslettery, banery, materiały na social media, retusz zdjęć
  • Przygotowanie materiałów do druku
  • Aktywny udział w procesie tworzenia strategii marketingowej
  • Udział w spotkaniach z klientami

Nasze wymagania:

  • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegle poruszasz się w programach: Adobe In Design, Photoshop i Illustrator (znajomość programów będzie sprawdzana podczas rekrutacji)
  • Praca w pakiecie Ms Office nie przyprawia Cię o ból głowy
  • Jesteś osobą kreatywną, z wizją, potrafiącą tworzyć całościowe koncepcję i dbającą
  • o szczegóły
  • Rozumiesz i znasz proces projektowania marki
  • Potrafisz elastycznie odpowiedzieć na potrzeby klienta
  • Potrafisz dobrać odpowiednie narzędzia do danego projektu
  • Umiesz pracować nad wieloma projektami jednocześnie
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułami Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON)  i Inwestor w Kapitał Ludzki
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Program szkoleń wewnętrznych
  • ciekawe projekty
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

Prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa

Tel. +48 22 331 78 00

                www.colliers.pl