BIM Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers  otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz członkiem naszego zespołu Workplace Innovation! 😊

Zadania dla Ciebie:

  • Wdrażanie rozwiązań BIM w firmie. Szkolenia z zakresu
    Revit, tworzenie standardów.
  • Prowadzenie projektów digitalizacji budynków.
    Inwentaryzacje wielobranżowe 2D i 3D. Tworzenie cyfrowych
    bliźniaków. Praca w metodologii Scan2BIM
  • Prowadzenie inwentaryzacji obiektów biurowych
  • Praca ze skaningiem laserowym - przeprowadzanie pomiarów w
    terenie oraz opracowywanie danych - chmur punktów.
  • Projektowanie aranżacji biur

  • Masz doświadczenia w pracy na takim samym bądź podobnym stanowisku specjalistycznym
  • Masz doświadczenie w pracy z programem Revit
  • Znasz język angielski (w tym angielski biznesowy) na poziomie  przynajmniej bardzo dobrym
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe)
  • Znasz programy Word, Power Point oraz Excel i umiesz posługiwać się nimi na poziomie bardzo dobrym

W zamian zapewnimy Ci:

  • Pracę w  zespole, który pasjonuje się tym co robi, nie ustaje w szukaniu nowych rozwiązań i budowaniu dobrych praktyk HR
  • Rozwój w obszarze Workplace Innovation poprzez praktyczne działania, zaangażowanie w różnorodne projekty, codzienną pracę z biznesem, wspólne szukanie rozwiązań, przestrzeń na realizowanie swoich pomysłów
  • Pracę w firmie z tytułami Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 i Inwestor w Kapitał Ludzki oraz innymi – wspólnie będziemy dbać o ich utrzymanie
  • Elastyczność i hybrydowy model pracy (w biurze / home office)
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity

Sprawdź również:

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody