Zarządca Nieruchomości | Kraków

  • Pełny etat

Opis firmy

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w całym kraju. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 roku spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej Aon Hewitt). W 2020 roku Colliers otrzymał również tytuł „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawany przez Fundację Digital Knowledge Observatory.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

·       Zarządzanie biurową nieruchomością komercyjną

·       Bieżący kontakt z najemcami

·       Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców

·       Organizowanie przetargów na usługi i serwisy

·       Przygotowywanie budżetów OPEX oraz CAPEX, analiza kosztów

·       Raportowanie w języku polskim i angielskim

·       Weryfikacja dokumentacji formalno – prawnej oraz technicznej

·       Przygotowywanie przetargów na usługi techniczne

·       Kontrolowanie dokumentacji powykonawczej budynków

·       Szukanie możliwości podniesienia potencjału zarządzanej nieruchomości

Nasze wymagania:

·       Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi (mile widziane biurowymi)

·       Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie)

·       Lubisz i umiesz współpracować w zespole

·       Jesteś osobą samodzielną i kreatywną w skutecznym rozwiązywaniu problemów

·       Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i rzetelną

To oferujemy:

·       Pracę w jednym z najlepszych zespołów zarządzających nieruchomościami

·       Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, Pakiet MyBenefit, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej

·       Elastyczne godziny i zasady pracy (praca z biura / praca zdalna)

·       Jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb

·       Pracę w firmie z tytułem „Najlepszego Pracodawcy” 2017 oraz 2019 oraz „Inwestor w Kapitał Ludzki” 202

Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jak się pracuje w Colliers?

Wejdź do naszego biura 😊

Poznaj nasze nagrody